Reklam Alanı

Kurtlar Vadisi Terör 1 Bölüm İzle

Türk Televizyonlarının En Çok İzlenen Efsanevi Dizisi Kurtlar Vadisi Terör 1. Bölüm Tek Parça Hd Kalitede Full İzle;

Kurtlar Vadisi isimli ilk dizide Türkiye'deki mafya faaliyetleri ve devlet-mafya ilişkileri, devamı olan Kurtlar Vadisi Terör dizisinde ise Türkiye'deki terör eylemleri konu edilmiştir.

Dizi, gösterime girmeden eleştiriler nedeniyle ve yayınlanmaması için tepki mesajları aldığı iddiasıyla RTÜK tarafından birinci bölümünden sonra yayından kaldırtılmıştır.

Yayından kaldırılması

Yayına girmeden tepkiler alan Kurtlar Vadisi Terör dizisinin birinci bölümünden sonra yayından kaldırılması gündeme gelmiştir. Yayıncı kuruluşun RTÜK tarafından 18 Ekim 2007'da toplantıya davet edildiği basına yansımıştır. RTÜK'e gelen başvuruların 13.953'ünde dizinin yayınlanmaması, 2 bin 609'unda ise yayınlanması istenmiştir.

Gazetelerin internet sitelerinde de konu hakkında anketler düzenlenmiştir. Dizinin yapımcı kuruluşu Pana Film diziyi televizyon olmaz ise sinema yoluyla, dijital platformlarda veya internette yayınlayabileceklerini, Show Tv'de 15 Şubat 2007 tarihinde dizinin normal yayınlanma saati olan 21:45'te yapmış olduğu açıklamayla belirtti.

18 Ekim 2007 itibarıyla 2. bölüm Kurtlar Vadisi saatinde Show TV'de ilk ve son kez yayınlanmıştır.

Hiç yorum yok