Reklam Alanı

Kurtlar Vadisi Filistin Full İzle Tek Parça Hd

Kurtlar Vadisi Filistin, merkezinde İsrail-Filistin çatışmasının yer aldığı bir filmdir. Kurtlar Vadisi Filistin Full İzle Tek Parça Hd;

Senaryosunu Raci Şaşmaz, Bahadır Özdener ve Cüneyt Aysan üçlüsü yazmıştır.
Yapımcılığını Raci Şaşmaz yapmıştır.
Film 28 Ocak 2011'de Türkiye'de ve tüm dünyada vizyona girmiştir.
7 yıldır Kurtlar Vadisi'nin tüm sinema ve televizyon serilerinin müziklerini yapan Gökhan Kırdar, yerini bu film için Kalan Müzik'e bırakmıştır.
Senaryosu daha önceden tamamlanan filmin; İsrailli askerlerin , 9 Türk'ün ölümü ile sonuçlanan Mavi Marmara isimli gemisine yapmış olduğu saldırıdan dolayı, senaryosuna eklenti yapılarak, çekimlerine bu şekilde başlanmıştır.
Filmin özel efekt koordinatörlüğünü, Mark Meddings üstlenmiştir. Hollywood’un en usta özel efekt uzmanlarından biri olan Meddings, dünyanın en büyük yönetmenleriyle çalışmıştır. Er Ryan'ı Kurtarmak, Cennetin Krallığı, Büyük İskender, Soğuk Dağ, Kara Şahin Düştü ve Kurtlar Vadisi Irak ise; özel efektlerini yaptığı bazı filmler.

Kurtlar Vadisi Filistin Konusu;

Gazze'ye insani yardım malzemeleri götürmeye çalışan gemilere yapılan kanlı baskın üzerine Polat Alemdar ve arkadaşları Filistin’e gitmiştir. Yapılacaklar bellidir: Bu baskının askeri planlayıcısı ve yürütücüsü olan İsrailli komutan ele geçirilmelidir. Filistinlilerle kurulan ilk temaslar sayesinde hedefine adım adım yaklaşmaya çalışan Polat Alemdar’ı bazı sürprizler beklemektedir. Hedeflerindeki kişi olan Moşe Ben Eliezer’in kural tanımaz gaddarlığı ve teknolojik imkânları işleri zorlaştırmaktadır. Polat, Moşe’ye ulaşmaya çalışırken, Filistin’de masum insanların nasıl öldürüldüklerini görür. Moşe, köyleri yıkmakta, çocukları öldürmekte ve Polat’a yardım eden herkesi hapse atmaktadır.
Kurtlar Vadisi Filistin, merkezinde İsrail-Filistin çatışmasının yer aldığı bir filmdir. Kurtlar Vadisi Filistin Full İzle Tek Parça Hd.

Hiç yorum yok